Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Gondwana #20286 üzenetére

    köszi a videókat, megnézem, de most kicsit abbahagyom, mert nem akarok kárt tenni benne. :W
    tegnap este skypolnom kellet volna egy külföldi ügyféllel, de nem ment, mondtam mára megoldom. kb. 6 óra alatt egyelőre távolodok a megoldástól. majd mondom neki, hogy nekem IBM laptopom van, tegyük át jövő hónapra...

    1. elméletileg működik a mikrofon. eleinte nem ment, nagy sokára találtam egy kapcsolót a (a felvételi eszközök beállításaiban), amivel le volt némítva, így visszakapcsoltam

    2. utána 1x sikerült skype-olnom is. viszont többé nem lehetett kikapcsolni, így a hangszórókat sem tudtam használni, mert rögtön összegerjedt.

    3. a felvételi eszközökben végül egy "eszköz figyelése" mód bejelölése után kikapcsolt a mic, de azóta sem sikerül visszakapcsolnom. (a skype 5 szerint nincs hangkártya)

    4. sokak javaslatára az eszközkezelőben leszedtem az hangeszközök drivert, azóta sem sikerül visszavarázsolnom. (a w7-t nem szeretem, egyelőre kerülöm, erre mégis azt tettem kipróbálni. így a w7+lenovo support együtt eléggé szívat)

    ha begépelem, hogy setup microphone, akkor megnyílik egy intéző ablak, valahol a system32-ben egy csomó dll-el??? :F

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák