Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Fifi #108722 üzenetére

    Mármint a kinyitást-lecsukást csinálta a helyi srác? :) [link]

    Egyébként az ex-T410s-edet most tavasszal a következő tulaja elhozta hozzám javítani (amíg nem került a kezembe, addig nem tudtam, hogy a Te ex-géped és hogy ez az érintős változat, amihez kb. nem kapható cserealkatrész használtan se, nem úgy, mint a "normál" T410s-hez).

    Nem vagyok ugyan hivatásos szervizes, de nem tartom magam sem rutintalannak, sem ügyetlennek, de az a konkrét gép így, alkatrészhiánnyal együtt halmazati katasztrófa volt sajnos: a jobb oldali zsanérja törött volt, valamint már kiszakadtak belül a zsanért rögzítő csavarmenetek is a fedlap belsejéről és ráadásul a törött zsanér elkezdte belülről szétrepeszteni a kijelző fedlapot is. :( Sok mindent nem lehetett vele kezdeni, sűrűn káromkodtam, amikor felmértem az állapotot és a cserealkatrészek beszerezhetetlenségét.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák