Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz embe #102476 üzenetére

    Ha rá hallgatsz akkor semmit se veszel, mert minden tönkremegy, minden szar.
    Vannak hibás gépek minden gyártónál, de erről nem lesz minden gép vagy modell szar.

    Nyilván kicsi a mintám, de olyan gépek, amik havi több ezer km-et tesznek meg velük, és nem igazán vannak kímélve, így láttam őket kőre betonra esni és stb. Engem nem is igazán izgat mert ADP-sek, de kijelző gond nem volt úgy, hogy a teljes borítást cseréltettem, mert az ripityára tört, de a kijelzőnek semmi baja nem volt.

    Van felhősödő? Van. Van egy pontban kifehéredett? Van. Oda lettek ba**va valamihez? Mint a szar... (Az asztal sarkát minding szeretik valamiért. :) ) Ja volt full alkufedeles HP Elitebook is ezek között, szart nem ér. Ha odabasszák akkor odabaszák... Max még szép horpadás is lesz a csodás szál csiszolt alun.

    Kijelzőből meg rendelhetsz full eredetit pontos FRU számmal és 100%, hogy jó lesz(akár Aliről). De a legjobb kijelző amit beleraktam valamibe az egy Samsung PLS volt, és még a fényerő állítás is ment, pedig ilyet sose használt Lenovo. De volt már pixel hibás is, fos színekkel, mert épp olcsón kellett.
    Ha értelmes áron veszed értelmes helyről értelmes panelt fogsz kapni.

Új hozzászólás Aktív témák