Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz bl4ze #6363 üzenetére

    Szerintem variálhatsz akármilyen appal, nem lesz jó. A huawei nagyon agresszív és jórészt beállíthatatlan dolgai vannak, ez is nyilván valami energiagazdálkodási beállítás, egyszerűen elveszi a rendszer az app-tól a bluetooth elérést, illetve a BT energiagazdálkodás miatti lekapcsolgatásánál nem veszi figyelembe a mi fit és társai app-okat. Ez még nem is lenne baj, ha lenne rá beállítás, de nincs. Én emiatt váltam meg annak idején a huawei-től, 2 hónap alatt teljesen kiidegelt a hasonló baromságokkal, eladtam (pedig amúgy jó volt). Volt olyan ami miatt ha sokan hupákoltak, akkor a következő rom frissítéssel javították, de volt amire nagy ívben csokiztak. Annyit adok nekik, hogy akkor még nem volt védett appok (vagy hogy is nevezik) beállítás sem, csak azok mentek lekapcsolt képernyőnél a háttérben amit ők fixen bedrótoztak a romba, ez azóta bekerült.
    Esetleg próbálj keresni valami beállítást a bluetooth-ra, vagy valami spéci huawei rejtett beállítás appot, mert tuti hogy a rendszer lövi ki az óra alatt a kapcsolatot az energiagazdálkodás miatt. Mi fit részről már a 3.2.valahány óta nincs hőfok gond, az ő részükről javítva lett az eltünedezés. Ami azóta van, az az alatta levő android sara, vagy beállítási hiba, vagy rendszerhiba.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák