Új hozzászólás Aktív témák

  • xcbiker

    addikt

    válasz orbano #10011 üzenetére

    komponens szett - amit az ajtókba teszel vagy egyéb gyári helyekre. (magas + közép, mélyközép) Ezekhez többnyire tartozik egy hangváltó is.

    A hátsó azért kerül ki, mert pofi hifis rendszerben nem igazán elfogadott a hátsó szett, mivel rontja a hangképet. De nálam mivel nincs SUB, így némileg "besegít" a nagy ovál.

    Erősítőt érdemes, mert az én rendszerem is "félkarú óriás" anélkül. Az okosok szerint ég és föld fejről vagy erősítőről hajtva. Pl én jelenleg nem vagyok elégedett a hangzással, mert csak nagyobb hangerőn szól szépen, halkabban elég erőtlen, nem túl tiszta. Állítólag egy erősítő javít ezen.

    Nekem két lépésben lesz továbbfejlesztve a rendszer: 4 csatornás erősítőt veszek és az első és hátsó szetteket hajtom majd róla.
    Utána ha lesz keret, akkor talán bedobok egy SUB-ot és a hátsó csatornák helyére kötöm hídba.
    4csatorna nem árt egy erősítőnél, ha nem akarsz űberbrutál, sokerősítős nagyteljesítményű cuccot. azaz első jobb, első bal, hátsó jobb, hátsó bal. Kettőt hídban pedig sub-ra alkalmas, feltéve ha az erősítő támogatja ezt.

    remélem nem írtam hülyeségeket...

    Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

Új hozzászólás Aktív témák