Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Tamy #91334 üzenetére

    Nem semmi, hogy mennyit akadékosokodnak. Tegnap rátaláltam erre a leírásra, megpróbáltam ez alapján generálni a gerber fájlokat, hátha a régi verziós Eagle (7.4.0) miatt nem jó nekik a drill fájl. Ekkor már nem jött automata hibaüzenet jó darabig, majd egyszer csak egy ügyintézőtől kaptam levelet. Afelől érdeklődött, hogy a beküldött panel mérete eltér az általam korábban megadottól, módosítsák-e a beküldöttnek megfelelően, vagy újat töltök fel? Gondoltam magamban bármit csak újat ne kelljen feltöltenem, kezdődik elölről az egész. Visszaírtam neki, hogy igen, a panel méret rendben van, többször módosítanom kellett rajta, mivel eredetileg nem volt keret, emiatt is változott a méret, illetve többször újra kellett generálnom a gerber fájlokat a hibás/hiányzó furat fájl miatt. Megemlítettem, hogy a panel nem tartalmaz furatot, csak smd alkatrészekből készült, megelőzve a későbbi problémákat. Ma hajnalban vissza is írt, hogy köszöni, akkor módosítja a méreteket a panelnek megfelelően. Öröm, boldogság, végre talán sínen van a dolog. Aztán rá egy órára megint jön egy levél, egy másik ügyintézőtől, hogy a panel nem tartalmaz furat réteget. Kérdezi, hogy ez normális? Na itt már hangosan felsóhajtottam. Megírtam neki is, hogy nem tartalmaz furatot, mert csak smd alkatrészekből áll. Mi olyan fura ezen 2023-ban? Ha tudom, hogy ennyit problémáznak inkább teszek rá valahová egy nyamvadt furatot, vagy megcsinálom magam azt a pár darab panelt.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák