Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz Vladi #69073 üzenetére

    Egyre jobban azt érzem, hogy ehhez a fórumhoz inkább a lelkes amatőrök és a túlbonyolító szakmókusok szólnak már csak hozzá a kérdezőkön felül...

    Egy nyamvadt 400°C-ig mérő, érintős, mezei probeot szerettem volna csinálni, nem 180°C-ig, nem párjanincsiumból, nem tökig bonyolított... valami egyszerű fém-ellenálláson alapulót amiről egyszerűen kimérhető adat/fesz könnyen átszámítható viszonylag pontos hőmérsékleti adattá... tudom, hogy nem lineáris az eredményjelzése ezeknek, trallala... nem is kell laborszint, meg infrás bullshit... de ezeket írtam is

    Mellesleg felhasználási terület... pfff... 400 fok az semmi... mezei ón forrasztásnál is előforduló hőmérséklet... ezért túl sok extrém dolgot nem tudsz hozzá párosítani...

    Anyagok, többnyire szilárd testekre érintve hőmérés, basszus, mert ez egy hőmérő... ennyi !
    Azt is írtam, hogy nincs olyan Multiméterem amiben lenne ez az egyszerű kis funkció, akármelyiket is vettem/rendeltem az évek alatt, ez nem volt igény... pedig most csak rá kellene dugnom egy sima probe-ot és ennyi... bíztam benne, hogy ez egyértelműsíti, hogy mit akarok kipótolni...

    Úgy veszem, hogy nem értesz hozzá, nem tudsz segíteni... ezért kérlek ne is tedd !
    Sőt mi több, megoldom magam, mert ezt a Google-ből összeollózom a lehetséges megoldásokat dolgot én is eltudom játszani !

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák