Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz #22145024 #37011 üzenetére

    a bohóc előadás során még pár hasznos megállapítás is elhangzik róla... :))

    a lényeg hogy helyén kell kezelni az ilyeneket, de arra amire én használom pl hajódízelek fordulatszámjelénél meghatározni a hullámforma típusát, feszültségtartományát, frekvenciájának arányát a valós fordulathoz képest, valamint különböző soros és ahhoz hasonló nem túl magas órajelű digit adatfolyamok jelenlétének ellenőrzésére, analóg feszmérésre, stb stb teljesen alkalmas, és a tizedébe kerül egy ennél tényleg jobbnak nevezhető akkus mobil eszköznek...

    bár garantáltan tisztának tekinthető jelgenerátorom nincsen, de pl pic-el adtam már neki különböző frekvenciájú négyszögjeleket, és a videóban is látott torzulásból itt ott valóban tapasztaltam

    viszont ez a "tesztelt" verzió tényleg erősen butított és szoftverbugos a sokéves dso201-emhez képest... az enyémnek sokkal kezelhetőbb és átláthatóbb a felülete mert nincsen menürendszer, minden egyből ott van az ablak szélén, de a gombokkal néha tényleg zongorázni kell hogy beállítsam amit szeretnék...

    a ~60$-t abszolút megérte, de természetesen ha valakinek van több pénze profibb eszközre és nem hiányzik a könnyű hordozhatóság, akkor érdemes a Tektronix és hasonlók kategóriájában gondolkodni...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák