Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz tr00p3r #485 üzenetére

    egy olyan társadalomban élünk, amiben nagyon magas óraszámban nézik az emberekTV-t, bővel elég amikor a képi világgal akarják az embereket a székbe szögezni. Amikor ehhez még hozzájön az is, hogy meghallod, amikor a hátad mögött nyílik az ajtó, vagy a nyílvessző bal háturól jobbra előtted megy el, akkor találtunk még egy indokot, miért is akarunk a TV, DVD elé lesorvadni, és gondolkozás nélkül bámulni ki a fejünkből.

    Mer' hát milyen izgalmas is így nézni filmet, chip-szel, haverokkal, amikor a csoszogás 3 m-rel a hátad mögül indul és közvetlen mögötted ér véget ....

    Ahogy én látom az 5.1-es rendszerek megjelenése adja a lovat az emberek alá, és házimozi címén egy olyan teljes szabadidejüket kitöltő elfoglaltságot találtak magukat, amitől bármik lehetnek, de többek nem, sokmindent létrehozhat bennük, de értéket nem.

    Ez az én személyes meglátásom.
    Kérlek ne vegyél engem is ellenségeid sorába (már ha vannak), kitartást ahhoz, hogy a neked megfelelő információt ki tudd húzni tapasztalt fórumozó társainkból....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák