Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz ozzy711 #28798 üzenetére

    Úgy tudom ami benne van, valami nem eredeti, de kompatibilis pille (ha jól tudom, ez a neve a benne lévő tekercses résznek) 2.5kHz-től használható. Az igazság az, hogy Cserháti számokkal hallgattam meg. Az eredeti, ám elég vacak állapotú magasak után egy felüdülés, ahogy szól. Ezért emeltem ki a relatív szót. Természetesen tisztában vagyok vele, h nem a legszuperebb, de aminek elkönyveltem és az emlékeimben is élt, ahhoz képest ez egy nagyon megfelelő szint most. Szerintem marad is már ilyen, jó ez arra, amire használom. Bár, most h felhívtad a figyelmem a magasra, már lehet, h bennem lesz a kisördög és ügyeskedek majd bele valamit :) Te hogyan javítottál rajta?

    Más: Köszi, h érdeklődsz a SAL center ügyében :) Jelenleg ott áll a project, h hangváltó már benne van, megrendeltem a Tannoy magasat, de szabadságolás miatt csak 30-án lehet átvennem. Akkor beépítem és reménykedem, h a középmagas legalább tűrhető szintet hoz. Viszont egy próba alapján elsőre úgy tűnt, hogy felesleges volt a centerbe 2db reflex lukat csinálnia a SAL-nak, mert szebben szól zárt térben. Esetleg van ötleted reflex nyílás eltüntetésére?

Új hozzászólás Aktív témák