Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    Hali ide is bepofátlankodnék ha szabad vona...::B:B

    Az van hogy most jött el az idő hogy a gyári AC97et és az AIWA NSX-R11es hangkeltö csoda párost ''eldobjam''...
    És belekezdjek egy uj dologba: egy new hangkari , 1erőssittő, 1-2nemtommennyi hangfal...:D
    Cash ügyileg ugy vagyok vele hogy a hangrendszer nem veszit sokat az árábol. Szoval most vennék hangkarit (egy Audigy 2 ZS-re gondoltam -->olcson tudok venni 10e ft küröl a BOXot de ha azt mogyátok hülyeség akkor a Retailt veszem 5eért), aztán késöbb erőssitő-->
    Nem kell semmi extra: csak egy ''doboz'' meg hangszabályzo rá oszt szoszi nem igazán a kinézet vagy a márka ami foglalkoztat sokkal inkább a minöség( tiszta torziásnélküli hangzás). Pénzröl nemtudok beyzélni az a lényeg hogy a 320as MP3ak jol mennyenek rajta.
    ééés Hangflak-->
    Ezekröl semmit nemtudok a szoba amit bekéne szolniuk egy 4x5ös csöpség. Ezeknek az árával SeM vagyok tisztába :(.
    Az egész projectnek az a lényege hogy több-kevesebb hangallal a szobát nem ki kell robbantani hanem szeretném tisztán érzni(élvezni) a zenét. elsősrorba nem az a feladat hogy oriási hang erő legyen ez a lényg ...

    JA és a hangkari után öszekéne dobni egy kábelt--> egy 3.5ös Jackcsati-->2koax... ide miylen kábelt és csatit ajnálanátok a minnél jobb minöségü hanghoz? (tudom az AIWA cuc nem a legjobb)
    mik a hozzá valok? otthon megoldhato az elkészités? hogyan?
    Kicsit hosszulett remélem DDL-ék értették és megkapom a franko válassz(okat)

    [Szerkesztve]

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák