Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    Mondjuk én személy szerint visszasírom a combo druid-Handlock-Control Warrior hármast. Soha később nem gondolkodtam annyit a játékban mint azokon a meccseken(aztán Dr Boom azokból is rng fesztet csinált). A kalózok előtti időszakban még a Malygod rouge volt az utolsó ilyen, de már az se ér semmit az uccsó kieg óta. Sylvanas és Ragnaros szanálásával kirotál két olyan lap amin olyan rng volt, hogy a kijátszásához és a körbejátszásához is agy kellett.

    Valahogy ezekkel a központilag rámerőltetett archetípusokkal nem tudok megbarátkozni. Nagyon remélem, az idei kiegekben lesznek önmagukban is erős lapok, és a játékosok kísérletezgetése alakítja majd a metát, nem pedig a készítők agyából épp kipattanó csapásvonalakat kell majd követni(Jade, Reno, handbuff, Cthul, most pedig a Quest.). Értem, hogy így tudják könnyebben kézben tartani a metát, de számomra rettentő unalmas lett a játék. Régen is max 5-6 deck volt a tier 1, de legalább nagyon különböztek egymástól, és meg kellett érteni melyik ellen mi a win condition az adott matchupban.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák