Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz Dorian #166332 üzenetére

    Ízlés dönt, szerintem nagyon relatív melyik a jobb, melyiket kiáltsam ki jobbnak, ezért nem is nagyon akarom.
    A három közül a Crown XLS a "legtisztább" hangú, levegősebb, pontosabb térrel. De valahogy úgy vagyok vele mint a Denon PMA-val voltam. Jó-jó, de egy idő után sok illetve nem tetszik rajta minden műfaj. A T.AMP "füstösebb" hangú (valahogy ez a szó jutott róla először eszembe), fedettebb valamennyivel, mélyebb tónusú, dinamikában hasonlók. Viszont ami az XLS-nél kezd nekem sok lenni, ott ez hallgathatóbb. Ha hangi paramétereket vizsgálok, akkor a Crown a jobb ha hosszan hallgathatóságot (az én ízlésem szerint) akkor számomra a T.AMP. A 4308-al már olyan rég sztereóztam, hogy nehéz lenne belevennem ebbe az összehasonlításba. A karaktere a T.AMP-hoz áll közelebb, de pro-kontra hogy miben más azt nemigazán tudom most megmondani.

    #166325 Khaosz55: Hangos. Nekem most passzívan megy. Mélyben erős zenéknél "szoba hangerőn" 45fok környékéig melegedett, lightosabb jazz-re váltva pedig elkezdett visszahűlni 40 környékére/alá. Viszont én hajlamos vagyok túlbiztosítani a dolgokat, így menni fog bele egy hangtalan venti még ha az én felhasználási módomhoz fölösleges is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák