Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz devil-k #96164 üzenetére

    Még egy utolsó gondolat ezzel kapcsolatban. Az, hogy "nem ígér semmit, de azt betartja", az egy jelentős pozitívum számomra. Egyre másra adják ki azokat a filmeket, amiből süt, hogy az "alkotók" valami nagyon-nagyot akartak csinálni. Nagggggyon "odatenni" látványban-hangban, mondanivalót kreálni akkor is ha nincs, üzenni, magasabb szférákba helyezni a művet mint ami valójában, belemagyarázni valami mögöttes tartalmat, stb.. Az esetek nagy százalékában ez szánalmas próbálkozás, mert valójában semmi nincs kibontva, megfejtve és megalkotva, csak azt hiszik vagy remélik, hogy el tudják fedni a bevétel-orientált akció- és látvány-semmitmondást.
    Ez a bugyuta T.N.T. legalább nem akart becsapni, nem vállalt többet, mint amit elbír. Legalábbis én nem éreztem kínos izzadságszagot a filmből, és nekem ezért szimpatikus volt. :)

    (#96168) Tamo "Lehúzok három-négy felest, akkor nekem is referencia szintű lesz a rendszerem."

    Bizony-bizony! :K Persze tudja az ember olyan szintre inni magát, amikor már alig hall, és XT rendszere sem számítana semmit :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák