Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz TATTOO1 #182813 üzenetére

    Én jó ideje már ezt a WA-s 7200-t használom, viszont megtapasztaltam azt, ha Denon vonalon mozog az ember, akkor ebből a márkából csak a flagship modellt érdemes választani mert nagyon hamar előjönnek a kompromisszumok ahogy megy lejjebb az ember. Sokan nem szeretik és szidják, de nekem tökéletesen megfelel a MultEQ XT32 (PRO) szobaakusztika korrekciós rendszere. Ebben a modellben nincs erőben és kifinomultságban hiány, de az is tény, hogy más hasonló kategóriás erősítők máshogy szólnak és mivel nem vagyunk egyformák, így lehet, hogy hangzásilag az Arcam vagy más márkájú erősítők hangja fog neked jobban tetszeni. A másik, hogy érdemes több pénzt a hangfalakba fektetni mint AVR-be, kb 1,5-2x annyit, mert azt nem fogod olyan sűrűn cserélni mint az elektronikákat. Én pl. 11 éve ugyanazokat a polkokat használom, persze már lecseréltem volna, kaptam is jó ajánlásokat korábban, de priorizálnom kell és lett egy igen intenzív új hobbim -> filmgyűjtés, ami nem éppen segíti az upgrademet hangfalügyileg... :D

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák