Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    Sziasztok,

    Lehetséges, hogy nem jó topicba írok, elég laikus vagyok a témában, de van egy kérdésem:

    Adott egy TV, amely egy Samsung UE40H6470 (Németországban lett véve), valamint egy Wavemaster Moody 2.1-es hangrendszer (nemtom ez-e a megfelelő kifejezés rá).

    A problémám az, hogy amikor rádugtam úgy a Moody-t a TV-re, úgy, hogy a Moody-ból kimenő jacket egy majdnem ilyen átalakítóba dugtam - csak értelemszerűen az átalakító zöld vége az egy "anya" típus volt -, akkor a TV hangbeállításaiban a hangot külső eszközre állítva nem adott hangot.

    Kipróbáltam úgy, hogy a Moody-ból jövő jacket csak simán, átalakító nélkül rádugom a TV hátulján lévő másik, fülhallgató bemenetbe és láss csodát, úgy működik. Azonban feltételezem, az a csatlakozó nem ilyen hangrendszerekre van tervezve, tehát nem fog 100%-osan teljesíteni...

    Mi lehet a probléma? A zöld jack-anya-audioRCA átalakítóval lehet baj? Vagy a TV beállításaiban kellett volna jobban kutakodni, mert nem elég "külső"-re állítani a hangot (de akkor a fülhallgatóson miért megy)?

Új hozzászólás Aktív témák