Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatZola

    őstag

    Sziasztok!

    A múltkori házimozi erősítő vásárlásom nem jött össze, plusz most új helyzet adódott, mert új tv-t is vettem fhd-ről 4K-ra váltva.

    Jelenlegi cuccaim:
    TV: Samsung QE65Q80R; Player: LG BP740 - semmire nem használom, minden a tv lejátszőján megy; AVR: jelenleg Sony STR-DB790QS Hangszórók: front: Jamo 128; center: Jamo Center 18 rear: Jamo 98. Mindez egy 30 m2-es nappaliban.

    Amit keresek: egy olyan AVR-t keresek, ami kihajtja szépen a hangfalaimat, minimum 3-4 hdmi bemenet és egy hdmi kimenete van (a HDMI a 4K-t vigyék át) és tudjon wifin internet rádiót. Az erősítőre egy BD player és egy XBOX One X lesz rákötve HDMI-vel. A tv-re ARC-s HDMI-vel vinném a képet és hangot. PC-m nem lesz rákötve. Kizárólag mkv. filmeket nézek a TV-re vagy a BD playerre kötött külső HDD-ről FHD vagy 4K felbontásban.

    Amire gondoltam: egy Denon AVR-X2000. Ez csak HDMI 1.4-et tud. Az elég lenne nekem vagy mindenképpen 2.0-s HDMI kell?

    Van esetleg jó tipp másik erősítőre? Nem túl drágát (kb. 100-ig) keresek és elsősorban használtat...

    Rappi

Új hozzászólás Aktív témák