Új hozzászólás Aktív témák

  • Donor

    tag

    válasz tr00p3r #605 üzenetére

    Hát az itt a probléma , hogy aki házi barkácsra adja a fejét elsőre azt hinné hogy
    -1.így olcsóbb lessz .
    -2. Nem is olyan bonyolult
    No tervező program számos van meg még ingyenes is . Zárt és basreflex dobozt tervezni /egyszerübb/ ha eltekintünk atól hogy hol van a sugárzó , a benne lévő csillapító anyag hatásától hol van a reflex csö vagy nyílás. Nem olyan messze ebben a fórumba belinkeltem egy MLTQWT linket azon az oldalon van egy program amivel lehet zárt és basreflex dobozt tervezni csak kell hozzá a MATHCAD nevü program amit /megkell vásárolnod/ hozzá:DDD
    Mivel én asztalos is vagyok , el kell mondjam ha még soha se barkácsoltál fával akkor nem tudom mire jutsz , szerszám se árt ha van .
    Az erősítöt a Kréhling Zoli csináll 06309489268 szép elő lapal álítható kereszt frekivel a hangsugárzóba építhető.
    Sugárzót pedig az említet márkákból /van számos más fajta is ami jó/ vásárolhatsz 20e -és sokszázezer között .
    Nézd ki magadnak a sugárzót keres rá google-vel találsz egy raklappal . linkeld be és ha akarod méretezek én rá egy dobozt .

Új hozzászólás Aktív témák