Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz macilaci78 #81032 üzenetére

    Az akasztóról jut eszembe. Van egy kerti helység, ahol így marad nyitva az ajtó. Múlt héten itthon volt a kisfiam, sokat volt az udvaron. Este akasztanám ki, hogy becsukjam és a képen látható állapot fogadott. Nem értettem, hogyan lehetséges ez. Akárhogy feszegettem, próbáltam elfordítani, nem engedett annyit, hogy ki bírjam akasztani. Nem tudtam mit csinálni, kitéptem. Egy fogpiszkálóval a lukban újra becsavartam a szemet. Másnap ugyanez fogadott...ehh...kérdezem, hogy hogy csinálta, de szerinte ő simán beakasztotta...újra megoldottam erővel. Aztán amikor láttam az udvaron autókázni a kis elektromossal, akkor bevillant, hogyan is történhetett. Sajnos nagyfiúsan kezdett vezetni és sokszor nem állt meg a szűk helyeken időben, se előre, sem tolatásban. Rá is szóltam, talán használt.
    Szóval egy ilyen esetnél nekiment a kihajtott, beakasztott ajtónak ami megnyomódott és az akasztó és a szem hajlott annyira, hogy sikerült ezt a fordított állást felvennie. Aztán ezt már kézi erővel, főleg visszafelé nekem nem igazán sikerült oldani...

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák