Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Volt ma a szerelő. Kiderült, hogy nem is sziloval van ragasztva, hanem valami cement szerű anyaggal. Ez fogadott:

    Gumi nincs is benne, hanem magasabb a szennyvízcső annyira, hogy direktbe belemenjen a wc kivezetése. Most se tett bele gumit csak sziloval tömítette a cső és a wc találkozását. Szóval úgy tűnik, hogy ezzel a megoldással 30 év után is vízkő mentes a rendszer, és nem kell időről időre szétkapni, mint állítólag a gumisat úgyhogy ezt tudom ajánlani.

    Leverte a cementet, és most sziloval ragasztotta az újat. Hát nem vagyok teljesen elégedett, talán óvatosabb véséssel nem pattogzott volna le így a csempe:

    Visszacsinálni sajnos már nem lehet. Ez van. Én továbbra sem értem, hogy mi értelme, ha ilyen munkát végeznek, de a család többi tagjának valamiért ez fixaideálja, hogy csak szakember tudja jól megcsinálni...

    Néztem a régi csészét is, ahol bejött a tartály, ott olyan szinten vízköves volt, hogy szinte teljesen el volt dugulva. Nem csodálom, hogy gyenge volt az öblítés.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák