Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz S e t h #90683 üzenetére

    Bocs ne haragudj de lemaradtam arról, hogy te lennél itt a helyi megmondó ember és másodállásban IFBB bíráskodsz.
    Biztos onnan ez a lekezelő stílus...

    Mit is néztem be? Homályosíts fel kérlek. Nézz egy dupla bicepszet szemből és úgy mondd, hogy van melle Rhodennek.
    Esztétikus, de számomra még Flextől is elmarad méretben.
    Itt milyen Flexre gondolsz? Rohden beceneve Flexatron , Flex Lewis pedig ha jól tudom - de javíts ki kérlek - nem indult ebben a kategóriában. Phil is gyenge hát és mell pózokban. Sőt a hasa sem volt 100%-os, Rohden és Dexter is verte ezekben a pózokban. HussarF által kedvelt Ramy ha szerinted egy nagy láb akkor Phil mi ha nem két nagy váll és kar?

    Dennis Wolf-ról nem írtál miért lenne egyre szarabb. Most is épp, hogy lemaradt a dobogóról.

    Aki megnyert 2 Arnold Classic-ot az pedig nem amatőr. Semmilyen értelemben. Egyrészről soha nem tudhatod mik mennek a háttérben. Kai feltehetően kicsit rá is játszott, drámázott de az igazságot ténylegesen soha nem tudhatod meg.

    Cedrick a klasszikus old-scool fizikumot hozza minden értelemben. A legjobb pózoló szerintem. Vannak malőrök ez tény de nem lehet amatőrnek nevezni semmiképp. Őt sem.

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák