Új hozzászólás Aktív témák

  • madle

    őstag

    Tegnap lementem edzeni este egész napos tunyulás/tanulás után. Azért kicsit elbosszankodtam a dolgokon, mert a napi kosztom: reggeli: bundáskenyér teával, ebéd: hurka kolbász tört krumplival, uzsonna hurka kolbász tört krumplival ismét. Ezek utána később lementem edzeni és igaz, hogy fájt a vállam fekvenyomásnál, abba is hagytam a picsába, jöttek az egykezesek, DE szerintem 2014 évem legjobb formájában voltam, így pár nappal az óév után.
    Lehet ennyire kívánta a szervezetem az ilyen kaját és meghálálta egy versenyformával :DD
    Viccet félretéve, hihetetlen, hogy mennyit számít ha egész nap fekszik az ember és utána megy le edzeni kipihenten, vagy egész napos meló/hajtás után megy a terembe, akár szellemileg, akár fizikailag elfáradva.
    Mindenesetre jó érzés volt, hogy tetszett a forma végre, másrészt rossz érzés volt hogy ennyire zsírosan kajáltam. Nem szoktam le"szemetezni" a zsíros kajákat, mert más meg éhezik.
    183/85-el nyitom az új évet 10-12%-os testzsírral. Remélem megy lentebb majd a testzsír, most azért a szokásosnál fedettebb vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák