Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi0703

    őstag

    udv emberek!

    atnyalaztam az elso hsz linkjeit. az a helyzet, hogy ugy terveztem, hogy februartol eljarok majd edzoterembe. vennek egy 10 alkalmas berletet minden honapra (eleg?).
    90-92 kg kozott mozgok es 190 cm vagyok (tavaly ota egy tizes jott fel ezert hataroztam el, hogy most mar valamit tenni kene, majusig jartam ropi edzesekre heti ket alkalommal, valoszinu ez utan jitt fel).

    szoval akkor gondolom elotte el kene, hogy kezdjek dietazni. mennyire kell betartani a leirtak? gondolok itt arra, hogy a suliba vitt szalamis zsemleimet is hanyagolni kene es csak a leirtakat enni?
    az nagy gaz ha en napi haromszor eszek (reggel, del, este (6-ig)?
    ha elkezdem majd februarban az edzest akkor (dietat gondolom folytatni kell) havi 10 alkalom eleg?
    igazabol a celom az, hogy a zsir ugy nagyjabol eltunjon rolam. az kb. mennyi ido lesz(foleg mell valamint has es csipo - bar ezt olvastam, hogy ez "megy le" a legnehezebben, es mennyi ido mulva kezd el majd valami latszni (bar tudom ez egy hulye kerdes, mert honnan is tudnatok, hogy nalam mennyi ido, csak ugy kb).

    nagyjabol ennyi lenne. koszonom, hogy vegig olvastatok.

    szerk.: ja, es sokat lenditene a dolgon, ha mjdnem napi rendszeresseggel futnek ugy 700-800 metert?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák