Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Múlt héten pénteken edzettem utoljára. Feleségem lesérült, át kellett vennem az ő munkáját is hétvégén, ami 50km gyaloglást eredményezett a 2 nap alatt. Aztán nekem is sok volt a munkám a héten, mellé suliba is járok estig. Szóval teljesen kidőltem és a testem is megrogyott. Kivettem egy hét pihenőt. Tegnap viszont éreztem hogy fizikailag le gyógyult minden izmom. Nem is akartam többet kihagyni, szóval nekiláttam. Basszus. Tudjátok mi hiányzott a legjobban? Nem maga az edzés, vagy a pump utána. Hanem a "fájdalom". Napok óta ahogy egyre jobban megpihent a szervezetem, valami furcsa volt, csak nem tudtam mi. Hát az hogy már annyira része lett az életemnek ez a folyamatos háttér fájdalom hogy egyenesen zavaró volt a hiánya. Edzés után pár órával már ereztem hogy húz és feszít ahol kell. És ez valahogy megnyugtató érzés. Most ébredés után is érzem hogy baszki... És tudom hogy akkor minden a helyére került. Szerintem komoly bajok vannak már fejben :DDD

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák