Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casanova*

    veterán

    válasz spammer #18546 üzenetére

    4 éve toltam egy injekciós winstrolt önmagába. két hónap kúra volt. minden másnap adtam be fél-fél adagot a két vállamba, magamnak. :) naturálba max 79-80 kg-ig tudtam csak felmenni,egyszerűen nem tudtam tovább fejlődni, annyira makacs volt az izmom. mindenféle porokat szedtem mindhiába.. egy haladó srác mondta nekem, legalább egyszer koxoljak,hogy átlépjem azt a ,,természetes határt,, és onnantól kezdve az izmaim tudnak tovább fejlődni,kerekedni. nagy szerencsém volt a kox eredeti cucc volt. winstrol egy nagyon gyenge és egyik legtisztább,vizes alapú cucc. és ami jó,hogy nem szól bele a hormonháztartásba. 2 hónap kúra után 3 hétig szedtem proviront. 5-6 kg száraz izmot szedtem fel. 85 kg-ig felmentem. simán megmaradt az izom,később nem estem össze. tesztófokozókkal szinten tartani simán,sőt még tovább fejlődök szépen lassan. 20 éve edzek hébe hóba.. sok sok kihagyásokkal.. anno otthon edzettem sokat. igazán rendszeresen 4-5 éve edzek. 5 év alatt is voltak kihagyások. :( párszor összeestem. ilyenkor nem kell megint koxolni. tesztókúrával simán vissza lehet nyerni azokat az izmokat. simán!!!!!!!!! tapasztalat. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Új hozzászólás Aktív témák