Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz bigmasterg #185150 üzenetére

    kolcson kaptam a pantot csak, nem akarok pantot es orat is venni, csak az egyiket. valszeg veszek egy xiaomi mi watchot aztan megnezem mennyire mutat hasonlot mint a pant. ha hasznalhato megtartom. ma is nyomtam egyet, z2 demon leszek :D durva mennyire egy tartomanyban lehet maradni. komolyan mondom addiktiv ez. ha tenyleg ez a legjobb sziv es keringesi rendszerre meg vo2 max fejleszteshez is (vo2 max edzest leszamitva, ugye) akkor nem ertem emberek miert erolkodnek zone3-4-en aerobozva. elfaradsz, lihegsz, nem esik jol, izmaid is besavasodnak...hatam kozepere nem kivantam...kozben meg csinalhatnad lajtosan is. es meg effektivebb is? plane aki csomo plusz sulyt cipel, es elmegy a kedve az aerobtol gyorsan magasabb bpmen..
    tegnap siman nyomtam egy labedzest utana...semmivel nem volt nehezebb mint z2 nelkul.
    kivancsi vagyok mit veszek majd eszre 1 honap utan, mennyire is effektiv ez...mondjuk az izomtomeg novelesemnek biztos nem tesz jot majd, 500 kaloriakat elegetek igy. aerob nelkul se ettem eleget, hat meg igy...lehet a vegen majd 7% leszek? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák