Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuri860213

    tag

    válasz Speeedfire #161631 üzenetére

    Használd ezt
    Kalkulálj egy hozzávetőleges napi kalória igényt edzésnapokra és abból indulj ki. 97kg mellett 1800 kalóriát enni.. nem csoda hogy szarul megy az edzés. főleg ha előtte a dupláját zabáltad :D Én 75kg-san is megettem diétában az 1900at és még azzal is fogytam picit. A fehérjét emeld fel 200g-ig, a ch vedd le kicsit, max 150g, vagy ha ennyivel szarul megy az edzés akkor hitáztasd, 50-150-250g-os napokat iktass be. A karidót is csináld, edzés végén 30 perc alacsony intenzitású vagy 10 perc HIIT kardio. lábnap után inkább csak elliptikus vagy emelkedőn gyaloglás stb. Meg nem ártana ha a súlyzós edzés intenzitása is megfelelő lenne és nem pinalegyezést csinálnál.
    "Széria súlyok 3*10, 4*12 ismétléssel"' na ezzel pont nem mész semmire. a fejemet teszem rá hogy végig komfortzónában vagy. iktass be 3x3 vagy 3x5-ös nagy súlyos szériákat is. nem lehet mindig 10 -12 ismétléssel hatékonyan edzeni.
    A 97 kg mellé, saccra 180cm vagy, 25 éves, a napi kalória szükségleted edzésnapon fogyáshoz 2200kcal. te meg 1800at eszel. ezzel csak koplaltatod magad és a tested átáll tartalékolásba hogy ne halj éhen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák