Új hozzászólás Aktív témák

  • csigacska

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy gyors kérdésem, a helyzet a következő:
    A múlt héten használtam utoljára a kocsit hétfőn (Fiat Punto 2, acélfelni téli gumival 165/70 R14) kb 250 km után értünk haza BP-re, majd szépen leparkoltam, a kocsit a megszokott helyre. A tegnapi napon jártam a parkoló felé és látom, hogy teljesen leeresztett a jobb első kerék.
    Ma beszereztem egy 12v-os kis kompresszort, szépen fel is fújtam a gumit az előírt nyomásra, még eltöltöttem egy laza 20 percet a kocsi körül, vártam, hogy ereszt-e, sziszegő hangot hallok-e, de nem történt semmi, szépen tartotta a nyomást. (Annó a nyári gumival elkaptam egy szeget, nah az szólt is rendesen, nem kellett sok idő hogy látható nyoma legyen... :W )

    A téli gumi acélfelnire szerelve végig pihente a nyarat, normális tárolást kapott.

    A kérdésem a következő: lehet-e attól baja a guminak, hogy kb 3-4 napot full laposan állt az acélfelnin, tehetett-e ezt kárt benne?

    Csütörtökön mindenképpen elviszem az autót egy gumishoz, utána kell járnom ennek (lehet hogy csak egy szelep a hibás, vagy maga a felni, ahogy néztük nem mentem elvileg bele most semmibe)

    A választ előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák