Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz inf3rno #36095 üzenetére

    Akkor lehet, hogy a cipő, de mondom, kb 1 évet használtam már ezt a típust, mielőtt belobbant a lábam.
    Ha ez a cipő nem jó, akkor viszont nem tudom milyen lenne jó a lábamra, mert ilyen lúdtalpas, széles lábhoz nem jó akármi.. Nagyon sok, meg a sarkamat dörzsöli, ezzel (ASICS Gel Foundation) semmi ilyen zavaró problémám nem volt..
    De amúgy hiába tudom, hogy nem szabadna futni, mindenki ezt mondja, de amíg bírom, nem fogok tudni leállni. Sajna ez van! Ha szakad szakadjon, akkor legalább pontot tesz az ügy végére.. :DD
    De én azért bízok benne, hogy nem fog, mert kialakult valamiféle (szar), de egyensúlyi állapot..

    Mondjuk van egy profi alig használt versenycipőm, a betétet beletéve megnézhetem, hogy más e a dolog! Mondjuk annak alig van csillapítása, nagyon ésszel lehet csak benne futni. De félek, hogy végkép betenne.. Nem tudom.

    Igen tudom, hogy tulajdonképpen mind tüneti kezelés volt csak eddig, az oka nem lett megszüntetve. Végül is a fő ok a brutál lúdtalp, de emiatt nem fogom feladni a futást.
    A bringa meg éppen csak szinten tartásra jó, bárhogy is edz vele az ember.. Nem akarom, hogy hónapok essenek ki..

Új hozzászólás Aktív témák