Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    Üdv néktek.

    Már egy ideje futok többnyire rendszertelenül, viszont úgy érzel már elférne egy jó cipő a lábamra, az semmiképp sem lehet egészséges, ha fáj a lábam a mostaniban, mert ez inkább csak egy elfekvőben lévő sportcipő volt.
    Szóval kinéztem magamnak ezt a Salamon cipőt. Szeretném kikérni róla a véleményeteket. Szerintem jó vétel lenne ennyiért, a Hervisben pont ma arra jártam, fel is próbáltam és egész jónak tűnt, normálisan illeszkedett a lábamra és a lúdtalp résznél is kényelmesen, de határozottan illeszkedett, de azért azt nem tudom milyen lehet hosszútávon. 25k volt a boltban, láttam, hogy ilyen összegért már jókat lehet kapni a topiklakók szerint is, gondolom akkor nem nyúlok túlságosan mellé.
    Leginkább futópadon futok, de egyre jobban hajlok afelé, hogy a folyóparton is fussak. Eléggé kezdőnek mondanám magam, átlag olyan 5 km-t szoktam futni, szóval ekkora összeg még beleférne.
    Ezzel kapcsolatban tanácsokat is szívesen fogadok és köszi a segítséget előre is!
    ( Szóval összességében az lenne a kérdésem, hogy megéri-e a cipő az árát. :) )

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák