Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    válasz maxika2004 #4059 üzenetére

    Szerintem ha a ventillátorzaj kivételével szimpatikus neked az x900, az az alternatva, hogy megveszed olyan helyen, ahol van pár nap visszavételi garancia, teszteled, és ha zavar az a zaj, akkor visszaviszed. Nem minden kamerán olyan zavaró ez. És utána nézel mást. A V700-ra nem ír ilyen zajt a Slahscam, szóval gondolom azon ez nem téma.

    Egyéb lehettőség: passz. Canon HF M41 van még 180 ért, ami nagyszerűen vesz este, a hangfelvétele nagyon jó, van a mikrofonjára equalizer, felvételi szög beállítás, hangerőbeállítás, és koncertekhez torzításgátló. Lehet tenni rá intelligens vakupapucson keresztül kommunikáló külső mikrofont, amire szintén lehet ezeket az extrákat alkalmazni. Meg van azon is 3 féle stabilizátor zoom-hoz, járkáláshoz és sima felvételhez. Viszont az Full HD 50i/25p-ben vesz, ami gondolom nálad kiveri a biztosítékot :) Az új szériát, a HF M5x-et nem ajánlom, mert kb ugyanaz mint a 4-es, de a stabilizátora gyengébb lett, nem jó vétel. Nekem HF M406-volt, az a 41-es testvére )csak nincs benne nézőke meg jack bemenet, ezeket onnan ismerem). Vagy van még a JVC új kamerája, a GZ-GX1, az ígéretes lehet, szépek rajta a színek, progresszívben is vesz 50p-t, de nem tudom este hogy teljesít, állítólag nem olyan jól, mint az X900, de lehet nem rossz gép.

Új hozzászólás Aktív témák