Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lowzor

    veterán

    válasz #16820480 #61652 üzenetére

    Számomra az E10 megért 3,5-4k-val többet a Hybrid-el szemben, mert gyors volt a szállítás (másnapra megkaptam), Hybrid-re heteket kellett volna várnom (plusz kitudja mit kaptam volna, milyen állapotban, szívtam már meg kínai rendeléssel). Ha korrekt a hely, akkor cserélik a fülest akkor is, ha más hibája van. De függetlenül ettől még mindig sokkal jobb, ha van 2 év rá, mintha pár ezer Ft-al kevesebbért semmi nem lenne. Ha magyar garival vettem volna meg a Hybrid-et, akkor csak 1,5k-val lett volna olcsóbb és csak 1 év lett volna rá. Én lecsapnék az E10-re, míg 10k-ért meg lehet venni.

  • Archanon

    őstag

    válasz #16820480 #61652 üzenetére

    Addig már eljutott az én agyam is, hogy a kábelmeghibásodásra nem terjed ki a garancia. Szomorúan konstatálom, tekintve hogy a meghibásodások túlnyomó része mindig ezzel kapcsolatos. Már csak az érdekelne, hogy aki 80 ezres fülest vásárol, és 3 hónap után megtörik a kábele "nem rendeltetésszerű használat következtében" (zsebében hordta a csúcs mp3 lejátszót), akkor az is rá*****tt? Ha elviszem a szervizbe, csak megjavítják legalább javítási költségért cserébe a csatlakozót anélkül, hogy elvesszen a gari, nem? Mert maga a füles még bármikor tönkremehet gyári hibával... A füleseimet eddig mindig én forrasztgattam, de nyilván ilyenkor mindig bukik mindent az ember.

    Amúgy E10 lesz, 10et most megér, nem kérdés. Ha drágább lenne, valószínűleg mást választanék jelenleg.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák