Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Yeffy #82260 üzenetére

    Valami gebasz van ott, én is azt mondom. Lehet gatya a füles, vagy csak a jack dugója van elcseszve.
    Szerintem visszaküldős lesz.

    A múltkori eszmecserénk után vettem az outlet-en (ebay-hifiheadphones) egy Final F3100-at.
    Korábban az F4100 és 7200-hoz volt szerencsém, ehhez még nem.
    Az előbb említettek nem igazán jöttek be akkor mikor próbáltam őket a kissé vékonyka mélyek miatt, aztán lehet, hogy majd alkalomadtán újra sort kerítek rájuk.
    Az F3100-ról olvastam egy kicsit. A többihez képest kicsit erősebb mélyben, gondoltam halljuk, majd visszaküldöm legfeljebb.
    De marad.
    Gyűjteménybe illő darab.
    1 darab BA, akkora készülékház mint egy félbetört fogpiszkáló és bazinagyot szól :)
    Nem basshead füles, de teljesen rendben van a mélyek mennyisége és minősége.
    Járatni kell 7-10 órát jó hangosan (nem fülben) és utána beáll a hangzása.
    A mélyekhez kell főleg a járatás, addig szolidabban adagolja őket, aztán észhez tér.
    A hangosság azért kell, mert észrevettem, hogy elkezd törzítani a mély nagy hangerőn, ami már túl hangos egyébként mint amit hallgatok.
    Először azt gondoltam ez ennyit bír.
    Kicsit szórakoztam vele, aztán rátekertem a hangot, letettem és úgy hagytam bő két órát.
    Aztán vissza játszani vele, és hoppá, a torzítási pont kitolódott magasabb hangerőre.
    A másnapi játszásnál már meg sem találtam a torzítási pontot, nem bírtam füllel már :D
    Az kimondottan tetszik benne, hogy teljesen egyben marad a hangja nagy hangerőn is.
    A Final-nek sikerült ebbe is beletenni a térmágiáját. Megvan a fejenkívüli buborék érzet vele is.
    Hasonló a Quad fejesemhez a hangzása, tuningja.
    A középtartományé a főszerep. Annak a testessége ad neki melegséget. Egyébként világosabb karakterű.
    Tiszta, részletes, csillogó magastartomány. Nem visszafogott, de nem is fárasztó.
    Széles, zenei, részletes, testes középtartomány. Nagyon jó.
    Részletes, mélyre lemenő mélyek. Nem kevés egyáltalán. Ahogy a zene adja, ő is úgy adja.
    Kellemes hallgatni, pedig nem vagyok nagy BA hang párti.
    Nem kényes a zene minőségére, és a forrás minőségére sem. Jól adja az érzést usb-c telón is.
    Én hangminőségre az RHA-T20 fölé helyezem (amit többen is ismertek).

    Tehetsz vele egy próbát, ha visszaküldted az E50-et.
    Akkor majd ne felejtsd el, hogy ezt tényleg járatni kell, ahogy írtam ;)

Új hozzászólás Aktív témák