Új hozzászólás Aktív témák

  • 8emi95

    csendes tag

    válasz gianni85 #78851 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    (#78849) f4lcon: Hát az 50k enyhén szólva %@$# sok, már a 25-öt is sokallom igazából. Ahogy láttam nem is mágneses, bár ezt az elvárást már kezdem is elengedni.
    A volume rocker hajlított kialakítása miatt kevésbé esélyes, hogy törjön? Ha igen, nincs valami olcsóbb változata? Nem tudom mi kerül rajta 53 ezerbe, de ha a hangzás, akkor abból bőven tudok lejjebb adni.

    (#78851) gianni85: Kicsit túlmegy ez is a keretemen. Képekből ítélve nem tudom mennyire kevésbé törik a kábel, vagy ez a lapos kábel már tartósabb?

    Ha a mágnesességet elengedem tudtok tényleg max 25-ért ajánlani valamit? A hangzás sem érdekel, mert nem igazán tudok különbséget tenni. Ha nem pár százas vezetékes füles szint, akkor már jó nekem.
    Csak ne legyen hajlamos törni a kábel. Azért törtek meg az eddigiek mert amikor a nyakam mögött vezettem el a kábelt, akkor lehúzta a volume rocker súlya. Sima, és a lapos is.
    Ezért gondoltam olyanra, aminél az earbud-okon van.Vagy olyanra, ahol végig van plusz műanyag bevonat a kábelen, nem csak earbud-oknál, ott egyáltalán nem tört, pedig volt hajlítva (kép).

    Bocsi, ha nagyon akaratosnak meg bizalmatlannak tűnök, de már kicsit unom, hogy pár hónap után dobhatom ki a több ezres fülest és 20 ezressel nem szívesen játszanám ezt el megint.

    Táp: Corsair CV650 Dual EPS, Alaplap: MSI Z490-A PRO, CPU: Intel Core i5-10600KF, RAM: HyperX 8GB DDR4 3200MHz CL16 FURY Series (2db), Monitor 1: Samsung S22A350H (21,5" 1080p), Monitor 2: LG Flatron E2242C-BN (21,5" 1080p), Mobil 1: Xiaomi Mi 9 SE, Mobil 2: Google Pixel 6

Új hozzászólás Aktív témák