Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz Zoli133 #40643 üzenetére

    Nem defektes, csak más árkategóriában játszik. Az árához képest jó. De itt arról van szó, hogy nagyon jó forrásról.

    A defektes szerintem akkor lesz, ha olyan fülest raksz mellé amit nem tud rendesen kihajtani. Itt meg arról van szó, hogy sokkal drágább füles olcsóbb lejátszó, vagy fordítva. :)
    A kihajtási problémák meg akkor jelentkeznek ha drága füles olcsó lejátszó van. (általában persze)

    (#40644) raven12

    Persze ez így van elismerem. Viszont a szintbeli különbségek általában összefüggésben vannak az árral is.
    Ok, vannak kivételek pl. beats.

    Pl. ha veszel egy 5000 USD-s dac-ot akkor nagyon valószínű, hogy bármilyen fülessel minden körülmények között jobban fog szólni egy 100 USD-s nél. De mondom nemcsak az ár a fontos. De az is tényező.
    Ezt viszont nektek kellene elismernetek...

    Én inkább ezt a párost választanám: AK120+Brainwavz B2 :)

    Amit előbb említettél az meg nem tudom, hogy jön ide.
    Nyilván többszörös az árkülönbség így a mostani vitában a példa teljesen irreleváns...

    (#40651) raven12

    Rendben és mi lesz a dac-kal? :)

    (#40656) Boban022

    Köszi, de mi itt igazából sokkal jobb forrásról beszéltünk. A clip és sony x series walkman között nincs akkor ég és föld különbség mint pl. a clip és ak120 között...

    Ha vennél / vettél volna pl. egy ak100-at sony x helyett akkor lehet, hogy megváltozna a véleményed. :DD

Új hozzászólás Aktív témák