Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz contaxg #85577 üzenetére

    Én csak azt nem értem a Te(Ti) hozzáállásotokban, hogy miért kell kötelező érvényűen túlmisztifikálni egy ~ 200ezer forintos fejeserősítő v DAC vásárlását ? Tehát én elfogadom, amikor pár hszel feljebb azt írod , hogy "De tényleg egy telefon és emberileg és szakmailag nagyon korrekt úriembert ismernél meg.", de miért gondolod, hogy ez mindenkinek fontos ? Én nem az audióról akarok társalogni egy vásárlás alkalmával , hanem egy terméket megvenni. Az tök jó és becsülendő, ha valakit fel lehet hívni és érdemben információt tud neked adni amennyiben én ezt igénylem , meg jó fej ( "... emberileg és szakmailag...") , de ez egyáltalán nem mindenkinek fontos.

    Fel lehet menni viszonylag sok magyar webshop oldalára , ahol bármiféle szó és nehézség nélkül kosárba lehet dobálni és kiszállíttatni több millió - több tízmillió forintos hangfalakat , erősítőket , akármit. Nem kell nekem senkit megismernem meg összebarátkozni vele azért , mert akarok venni egy Focal Stella Utopia-t , felmegyek egy webshop oldalára , bedobok kettőt kosárba és két nap múlva ingyen hozza a futár. Én ezt nem értem, hogy miért kéne nekem egy (ár alapján mindenképp) alsó-középkategóriás terméknél szempont legyen az, hogy összehaverkodjak a gyártójával aki emberileg és szakmailag is rendben van ? Nekem ez nem számít , ez nem a bölcsek köve , ez egy random elektronikai termék ami fele annyiba sem kerül mint az új iPhone.

    Túl van ez gondolva nagyon durván, semmi olyan világmegváltó vagy korszakalkotó nincsen ebben a termékben ami legitimálná ezt a vak meggyőződést, hogy itt aztán akármi belefér mert ez annyira húha.

    Ez egy termék , ami pont azt a 6-800 eurót éri amit elkérnek érte, amivel semmi gond nincs a világon, csak ne akarjuk már megideologizálni hogy miért nem probléma, ha egy terméknek egy érdeklődő számára a gyártó saját oldalán elérhetetlen gyakorlatilag minden specifikációja , elérhetetlen az ára , meg van említve, hogy "Egyedi kérésre jobb kondenzátorokkal szerelt változatot is készítünk" de sem az nincs leírva, hogy alapból mi van benne (tehát mihez képest "jobb") , sem az hogy mit takar a jobb, még konkrétan a fizikai méretei is elérhetetlenek , mert az sincs egyetlen szóval sem megemlítve. Az egyetlen termékfotója a frontról készült , nincs a hivatalos honlapon még csak kép sem a csatlakozókról. Nincs leírva, hogy milyen tápkábel kell , sem az hogy milyen USB , semmi.

    A gyártó saját , hivatalos oldalán négy , azaz négy sorban van megadva minden információ a termékről amit a gyártó megadott , ebből a négy sorból az egyik az "Egyedi kérésre...." . Emellett nincs semmiféle hivatalos viszonteladó , tehát minden , amit erről a termékről egy keresés után ki lehet deríteni az az, hogy alapvetően fekete , van benne cső mert az látszik , kérésre legyártják valahogy máshogy mint az a valahogy legyártás ahogy standard formában gyártják és hogy van rajta egy usb , egy optika , egy koax és 1 pár rca.

    És akkor erre azt mondod, 2021-ben, hogy ezzel szerinted nincs semmi probléma. Hát nem tudom , elég máshogy látjuk a dolgot ha szerinted ez így teljesen kielégítő annak aki odatéved a TMP oldalára. Szerintem erre a jó szó a komolytalan.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák