Új hozzászólás Aktív témák

  • I.T.E.M

    senior tag

    válasz Bodz #68831 üzenetére

    Valahogy vonzódom az olyan dacokhoz, amiben egy komolyabb DSP/FPGA hardver is ketyeg még. :DD Ez az én speciális "perverzióm" a tudat megnyugtat/elégedettséggel tölt el, hogy külső izmos pc vagy egyéb szóló dsp hardver nélkül is több lehetőség szorult beléjük, mint a "sima" társaikba. Ettől függetlenül nagyon tetszenek a HQ player által nyújtott szabadon választható szűrési és jelátalakítási megoldások is, de itt sokkal combosabb vas is kell alá, ha a durvább erőforrásokat felemésztő beállításokat is szeretné alkalmazni az ember. Tiszteletben tartom azt a véleményt is, hogy a felskálázás, vagy egyéb nem megfelelően elvégzett jelfeldolgozás, átalakítás ronthat az eredeti jelen/hangon, de ez a komolyabb vasak esetén szerintem elég ritkán áll csak fenn, általában jó hatással van rá. Egy erős hardverral szerelt audiotechnika általában jóval időtállóbb/értékállóbb, jövőbemutatóbb, mint az egyszerűbb megoldások. Nyilván nem szükséges, hogy ilyet tudjon, enélkül is nagyon jól szólhat egy adott vas ezt is aláírom, de számomra az előbbi jelenleg elég fontos preferencia. ;)

    (#68832) karmaresz: Biztos jó kis vas lehet ez is, de valahogy annyira nem mozgatott meg, igazából korábban néztem ettől a gyártótól egyet, még az ADI előtt, aztán úgy éreztem, hogy egy ilyen gépre mégsem költenék el ennyi pénzt. Ekkora összeg kifizetése esetén kizárólag itthoni vas jöhet csak szóba, ahol a forgalmazó intéz mindent, ha gond lenne vele. :K

    日本 - ダイレクトストリームデジタル

Új hozzászólás Aktív témák