Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz krichd1 #50114 üzenetére

    Nem a Klotz-ra meg a Cordial-ra vonatkozott a "noname dzsunka".

    Lehet velem van a baj. :D Kezdjük ott, hogy én úgy gondolom (javítsatok ki, ha hülyeség), hogy a legnagyobb különbséget először az (aktív) hangfalon, majd a DAC-on, végül a kábelezésen lehet hallani. Feltéve, hogy egyik sem feltűnően gyenge láncszem a többihez képest.

    Én csak azt szeretném elkerülni, hogy relatíve kis különbségek alapján upgradeljek, sok pénzért. Nem akarok belebuzulni, tesztelgetni, agyalni, csak előrelépni. Szóval attól félek, hogy függő leszek, ettől szeretném megóvni magam. :D Ha a kábel téma nem egyértelműen eldönthető, akkor inkább hagyom a fenébe. Nálam az az egyértelmű (és valószínűleg objektív), hogy a Creative X-Fi HD USB-nél jobb a Traktor S4 integráltja (ennél meg minden bizonnyal a bencsmárk), illetve a volt Behringer B3031 monitoraimnál az A7X-ek hangminőségre. Erre gondolok. A karakterisztikát most hagyjuk, hogy pl az ádámoknak nincs mélye meg hogy sokak szerint a ribbon magától az ördögtől való. Ez szubjektív ízlés dolga.

    A jelenlegi DAC cserével úgy vagyok, hogy megéri, mert kb bűn a mostani (relatív) olcsó izét használni erre a célra.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák