Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNRobar

    tag

    Sziasztok! Nemrég beszereztem egy „komolyabb" fejhallgatót hosszú önmegtartóztatás és félmegoldások után (AKG-K514,taki HD2000) egy Takstar Pro 80 személyében. Az utóbbi napokban rengeteget olvastam és kutattam dac-amp-mp3 lejátszó témában, de tapasztalat hiányában még mindig nagy a bizonytalanság bennem. :W
    A teljesen siralmashoz képest két jobb forrást tudtam kipróbálni eddig, amik már a zeneileg élvezhető tartományban mozognak számomra (Yamaha rx-v550 optikain keresztül egy wdtv-ről és egy wayteq p40(RockChip RK2706), valahogy ezek közé vagy picivel fölé lenne jó szerezni valamit.
    Tipikus az eset, szeretnék valami zeneileg élvezhető forrást a kábel másik végére mondjuk 10-20k között, viszont lehet bármi, akár külső dac, mp3-lejátszó, okostelefon, hangkártya, amit ki lehet találni, használt vagy új, kínai vagy nem kínai,nekem a lényeg, hogy legyen egy forrás, amin élvezhető a zene, és lehetőleg ne kelljen cd hozzá. Ebben szeretném a tanácsotokat kérni! :) Úgy látom lehetne érdekes összevetéseket tenni pl. külső dac - mp3 lejátszó témában.
    (Mindössze egy Fiio E06-om van, ami még jól jöhet.)
    Itt van néhány lehetőség, amiket összegyűjtöttem:
    1. Dr. Dac Nano használtan, 13k
    2. Fiio D03k újonnan - alaplapi spdif-be dugva - (ráakasztva az E06-os). 9.5k
    3. használt Cowon J3, 18k
    4. használt Cowon S9, 17k
    5. használt Samsung Galaxy S, megfelelő szoftveres tuninggal, kb 15k
    6. külföldről Sandisk Clip+ vagy Fuze, kb 15k
    7. Musiland 01 bármelyik, ez már vámmal áfával necces, 18k+változó
    8. valamilyen egyéb kínai csoda, csak ne legyen lutri - dobozos vagy doboz nélküli, csak össze legyen rakva a lap (pl. vannak smsl-ek, de sok elég megbízhatatlannak látszott visszajelzések alapján)
    9. Asus Xonar hangkártyák valamelyike
    ezen kívül nyitott vagyok minden másra is amit ajánlotok! :)
    Szóval jöhetnek a Cowon J3 kontra Dr. Dac nano kontra D03k kontra Asus xonar akármi és hasonló eszmefuttatások! :DD
    A fő cél ugye a Takstar Pro 80, ezen kívül még egy Soundmagic ES18 jöhet szóba hangkeltőként.
    Kösz mindenkinek előre is, remélem tudtok segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák