Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    Uraim, ez az egész hifizés egy csoda. Korábban azt mondtam, hogy elégedetlen vagyok az iBasso dx 90 hangjával, ha azt erősítőre kötöm, természetesen a vonal kimenetét használtam. És a 15 éves CD játszóm simán, és határozottan lekörözte. Ezt tartom is, biztos vagyok benne. De. Igazából nem DAC-ként használtam, hanem csak a memória kártyán levő zenéket játszottam le vele. Ezért is használtam inkább a CD játszót. Ma viszont győzött a lustaság, elegem lett a cd-k keresgéléséből. Szóval, mivel még nincs jobb, rákötötten a laptopomra. DAC-ként. Egy sima mezei usb kábellel. Akksi teljesen feltöltve az iBasso-ban, vagyis nem is tud merülni, hiszen kapja az energia pótlást, igaz, hogy nem külön tápról, csak a laptoptól. Windows 7, amin csak az alap szolgáltatások futnak, és a JRiver lejátszó.
    Leültem zenét hallgatni, és előre elkönyveltem, hogy rosszabb lesz... Aztán jött a meglepetés. Szép, meleg telt, puha basszusok, kiegyensúlyozott hangkép, pont az amit szeretek. Csak bámultam ki a fejemből, és nem értem. Ma már fáradt vagyok, holnapra hagyom a tesztelgetést. Még az is lehet, hogy magamat csapom be, vagy a fülem viccelődik velem. Holnap kipróbálom ismét, ugyanazokat a zenéket meghallgatom CD-ről, és gépről is. Felcserélgetem a bemeneteket, és gépről lesz Hi-res anyag is. Nagyon kíváncsi vagyok, és be is fogok számolni nektek róla. Próbálok nem elfogult lenni, még akkor sem, ha az iBasso-nak szurkolok.
    Egyébként köszönöm az ajánlásokat, ha holnap nem győz az iBasso, ezek közül fogok választani.

Új hozzászólás Aktív témák