Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Chili7 #2873 üzenetére

    Szvsz megoszlanak a vélemények.
    - Az F1Challenge 99-03 az utolsó hivatalos FIA adatok alapján elkészített F1-es szim.
    Ez már elég régen volt, viszont nagyon jól módosítható a játék, ezért készítenek hozzá az adott évre aktualizált változatot, pl. a CDTP vagy a Ralph Hummerich indította RH03-04-05, itt is megoszlanak a vélemények, mivel még senki nem vezetett F1-es autót éltempóban ezért mindenki mást hisz 'reálisabbnak'.
    Az F1C-nek kicsit érdekes a gumifizikája, legtöbb esetben ezen megy a vita.
    - Létezik még az F1C motorjának egy jóval a frissebb változata az rFactor (egyenlőre csak online vásárolható illetve aktíválható), ez grafikailag nagyon szép, dinamikusan változnak a napszakok, így az árnyékok is, és fejlettebb a gumifizikája, viszont mint F1-es játék kevés hangulati körítéssel bír.
    - létezik még a GP4, ami ..háát, szal nekem nem jöt be mert érzésem szerint nem igazán én vezetem az autót, szintén régi mint az F1C, de frissítik folyamatosan, vannak előnyei, sokan szereteik, én nem, de tény hogy elég korrekt pályák vannak hozzá.
    - Ezen kivűl ami most aktuális, az a Live For Speed 2(nem keverendő a Need for Speed-l :D)
    aminek a mostani patch-ben egy BMW Sauber hivatalos autó van. [link]
    Sokak szerint az LFS2 a legjobb fizikával rendelkező játék, és én is ezt mondom, viszont nincsenek hozzá meg az F1 valós sorozat pályái.
    nem igazán moddolható, de a fizika mellett neki van a legjobb netkódja is...online versenyeken nagyon fontos.
    szal:
    A legolcsóbb megoldás az F1C 99-03 beszerzése és egy megfelelő CDTP vagy RH mód feltelepítése...az összes pálya megvan hozzá, és rengeteg mod létezik rá, kasztnis autók-formula autók sok-sok évet átkarolva.
    Az rFactor sokkal szebb, és ehez is már van, illetve készül folyamatosan sok pálya és kasztnis mod.
    Az LFS viszont a legjobb fizikával rendelkező játék :D
    F1C mod ismertető: [link]
    rFactor mod ismertető: [link]
    :) nem egyszerű a helyzet :)


    [Szerkesztve]

Aktív témák