Hirdetés

Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz #70869248 #1252 üzenetére

    nem én kezdtem... én a szabályok filozófiáját boncolgattam, te meg jöttél a a technikai részletekkel, mintha a kettőnek bármi köze lenne egymáshoz. :)
    kezdünk nagyon offolni, de legyen.
    ez véleményem szerint engedélyeket sorol fel, tehát ami nincs felsroolva, az tilos.
    megelőzve a következő kérdésedet (valami olyasmi lenne, hogy ezek szerint az elem végére függsztve mondjuk a fent emlitett súlyt az mégis behajlik, és a szabály szerint tilos, mert nincs felsorolva, holott csupán a fizika törvényeinek engedelmeskedik, szóval akkor hogy is van ez? :) ), itt a válasz:
    igen, egy ilyen helyzetnél a szabályalkotó testület betiltaná az összes ilyen elemet. ja, hogy a vádat felhozó csapatnak is ilyenje van? egyéni szociális problematika.
    na ezért nem kötnek bele mindenbe, csak abba, ami nem olyan, mint az övék, és ha azt betiltják, nekik ne kelljen átépiteniük a fél autót.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Aktív témák