Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz aesir #1139 üzenetére

    Én pl nem azért hörgök, mert engem zavar a baromságaival, hanem azért mert amit művelnek, az egyszerűen méltatlan az eseményhez, és mert azok, akiknek tényleg a kommentátorra kell(ene) támaszkodniuk, azok korrekt infók és szakszerű közvetítés helyett ilyen sz*rt kapnak. És mellesleg én is ''meg vagyok rövidítve'', mert a holtidőkben egy csomó érdekes, előttem is ismeretlen infó és sztori helyett a sok idétlen gyulámozást és idióta fejtegetést vagyok kénytelen (ja, csak azt ne mondja most valaki hogy nem muszáj közvetítést néznem... igen, tudom) hallgatni. Én speciel erősen visszasírom a Dávid Sándor érát. Igaz, ott nem volt üvöltözés...

    (gyulámozás: nem tudom C.Gy. meddig kívánja a csicska szerepét játszani, de én a helyében egyszer valamelyik futam során úgy lemosnám azt a tahót élő adásban hogy ihaj... Ha csak a hibái felét prompt kijavítaná (''Ugyan Lacikám, az nem mekláren, hanem egy midlend...''), már akkor szénné égetné az összes néző előtt. Igaz hogy tuti az lenne az utolsó közvetítése, de bizisten megérné.)

    #1142 -Mike- : Legalább megpróbálhatnád... :U Vonultasd föl remekbe szabott ellenérveid, hátha sikerül az is, ha már a sértegetés ilyen jól megy...

    [Szerkesztve]

Aktív témák