Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok!

    Bocs a nagyon offért, de meg kell kérdeznem mert igen csak bosszant.
    Tankol közületek valaki/valakik rendszeresen Lukoil prémium dízel üzemanyagot? Mi a tapasztalat vele? Azért kérdezem, mert pár hete a szomszédos közeli OMV kút (rendszeresen ennél a kútnál tankolok ha csak tehetem) 10 napra bezárt valami technikai felújítás miatt. De mert tankolnom kellett és a Lukoilt gondoltam kipróbálom, mégis csak az OMV osztrák lepárlóit használja, talán nem lesz gond. Sajnos lett...A motorhang kerregőssé vált, hangosabb lett és úgy éreztem, hogy elment belőle valamennyi erő is és a gázpedált is jobban kellett nyomnom. Nem az a nyomatékos dízel viselkedés volt amit már megszoktam, hanem mintha inkább erőlködne kicsit. Bár ez csak hasonlat, de hirtelen ez jutott eszembe. Alig vártam, hogy kifogyjon a tank. Sajnos tele tankoltam akkor. Messzi úton voltam a hétvégén és más nem volt útközben csak MOL kút, arra felé nincs OMV, így most MOL prémium dízel van benne, de elég nagy a különbség a MOL javára, és szinte rögtön érezhető is lett a tankolás után pár kilométerrel már.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák