Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz rii #4537 üzenetére

    Kalóriákat nem tudom pontosan, én nem szoktam számolgatni, inkább a bevitt ch mennyisége fontos (mert nem mindegy, hogy az adott kalória mennyiség miből jön ösze). Ha ezt az étrendet tartod akkor lefogysz, utána szintentartásnál már elhagyható aerob, de persze vmilyen mozgást nem árt megtartani. Kaja ilyenkor már nem annyira szigorú, tehát ismét lehet enni mindenfélét (tészta, krumpli, húsok, stb), de azért ilyenkor is figyelni kell úgy nagyjából mennyit eszel. Itt pl arra gondolok hogy ehetsz pizzát, de ne napi rendszerességgel. Én még diéta alatt állok szóval utána nem tudom mi a helyzet. Ha nem akarsz naponta 6* kajálni, hanem csak visszaállsz a 3 étkezésre szerintem nem lesz nagy baj. De ha belegondolunk a legtöbb fogyásnak életmód váltással kellene járnia, hiszen valaki azért hízik el, mert valami nem stimmelt (kaja/mozgás), és ha a fogyás után ugyan arra visszaáll akkor nem ér semmit. Kerüld a szemét kajákat, kajálj rendezetten, és mozogj.

    [Szerkesztve]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • LOTR

    addikt

    válasz rii #4537 üzenetére

    ''Amit leírtál az a fogyást garantálja, de ha eléri vaalki a kivánt súlyt., akkor milyen étrendre kell átállni? Ugyanezt kell folytatni, szóval egy életmód amit leírtál, vagy utána már nem kell ezt követni?''

    amikor ismerősökkel beszélgetek erről és szóbajön a kajálásom, akkor mindenki elcsodálkozik, hogy ha ő annyit enne, mint én, akkor nemhogy fogyna, hanem elkezdene hízni, vagy mondták, hogy ilyen diétának (amit én csinálok) mindenki örülne, mivel folyamatosan csak eszek, de 3-4 hónap alatt csak leugrott kb 10kiló (főleg zsírból, mert a testzsírom is kb ~18%-ról 10%-ra változott), a legjobb az egészben, ha már felgyorsult az anyagcseréd és napi rendszerességgel eszel nem túl hasznos kajákat is, attól még semmi bajod nem lesz, így nem kell 100%-osan kajálni, a hátránya, hogy sokat kell wc-re járni :D

    én többet zabot szerintem nem eszek, mert nem látom értelmét csak zabot enni, a müzli is teljesen jó szerintem (persze itt nem az ilyen csoki darabkásra meg társai gondolok, hanem a natúr gyümölcsösre, lidlben, meg plusban is lehet venni 450ft/kg nagyjából), ezt fehérjével enni szerintem teljesen jó, még ízre is, egy 2 decis pohár 3/4-részig töltve kb 50g

    a legjobb az egészben, hogy egy idő után az ember már nem is kívánja az ilyen ''hétköznapi kajákat'', bár az utóbbi pár hétben elég sok (ahhoz képest, hogy az elmúlt 1-1,5 évben szinte semmit nem ettem ilyet) kenyeret, felvágottat, stb. ettem, de mégsem kezdtem el zsírosodni, a lényeg, hogy az alap hús(fehérje) meglegyen, és minél kevesebb ''szemét''

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák