Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ekkold #52380 üzenetére

    Persze, nem is gondoltam, hogy csak egy megbízható eladó van, aki régóta csinálja, nem fog magával kitolni, hogy eladjon egy olyan SSD-t, ami Raid része volt és használhatatlan. Olyanra gondoltam, akinél láttam egy darabot és előtte nem árult ilyet, valahogy hozzá került... De aki többet árul régóta, tőlük én is vásárolnék, notebookokat is úgy vettem többet is más-más személytől, hogy láttam az előzményekből, hogy neki is érdeke a megbízhatóság. Egyébként nem nehéz megbízható eladókat találni az aprón, ha kicsit odafigyel az ember. :K

    Egyszóval szerintem nyugodtan megemlíthető ez a fajta beszerzési forrás, mert nincs gond ezekkel a server SSD-kkel. Ha meg valakinek ajánlhatom 870 QVO helyett, teljes lelki nyugalommal meg is teszem, nyilván csak olyat ajánl az ember, amit maga is megvenne ill megvette, ismeri. Sata SSD meg már alig van olyan, ami tényleg ajánlott lenne a konzumer piacon, ezek a Samsung, Micron, Intel/Solidigm server eszközök meg valóban jók, szerencse, hogy legalább így hozzájuthatunk. Pont egy éve 200000 forintért tuti nem vettem volna meg kiskerben a PM883 1,92TB SSD-t, de 50eft-ért gondolkodás nélkül. :) 10+ éve a WD Black HDD-ben bíztam ennyire, mint most ezekben...

Új hozzászólás Aktív témák