Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    Get the Gringo

    Ez óriási meglepetés volt, nem számítottam ilyen jó filmre :) Mel Gibson-t ezelőtt még a Jelekben láttam, hiányoltam is már, úgyhogy jó volt újra látni.
    Érdemes megnézni ezt a filmjét (is), pörgős, nem fullad unalomba, a sztori is érdekes. 1,5 óra tökéletesen elég ehhez a filmhez, szóval a játékidőt is jól eltalálták. Csak az imdb értékelést néztem meg, azt se tudtam igazán miről szól, de nagyon komoly volt ez a mexikói "börtön" helyszín, igazán jól megcsinálták.
    (Amúgy ez volt az első film talán ahol halhattam Mel Gibson eredeti hangját, előtte minden filmjét szinkronosan láttam)

    7/10

    Persze az ilyen filmek vannak nálam úgy fél évig, hogy meg se nézem őket...amit meg rögtön megnézek azok meg kritikán aluliak :( (legutóbbi két csalódás: Zero Dark Thirty és Total Recall...)

    Ja és még decemberről A Hobbit...jó régen írtam ide.

    [mozi, 3D, szinkron]

    Csodálatos élmény volt és a szinkron is teljesen rendben volt, főleg a trollok hangját találták el nagyon :D
    Ez volt az első film amit 3D-ben láttam, nekem teljesen megfelelt, érdekes volt így látni a filmet, de nem zavart, inkább hozzátett az élményhez. Olvastam a könyvet is és a változtatásokkal is elégedett voltam, várom a második részt is.

    Azért csak ennyi, mert a bővített verzió is jönni fog még :)

    8/10

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Új hozzászólás Aktív témák