Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    Eljutottunk mi is megnézni a spiderman-t.
    Mivel eleve pókember fan vagyok, nagyon vártam.
    Közepes szájízzel jöttem ki a vetítésről.
    Számomra a negatívumok :
    Szereposztás : nem tudom ki volt az az idióta, aki ezeket az idióta szereplőket találta ki.
    Egyrész a képregényekben kevésbé voltak jelen ezek az emberek, de hogy peter legjobb haverja egy idegesítő dagadt cherokee indián, liz szintén feka, flash tompshon egy izraeli v milyen rasszú kölyök, és közbe ilyen emberek mint mary jane, stb nem tűntek fel.
    May néni is lehetett volna idősebb is, kevésbé sexy, valamint peterék élete is anyagi szempontból sokkal jobb volt mint maga az eredeti történet szerint. Ott alap volt a nehéz megélhetés, mindennapi gondok.
    Kisebb negatívum a keselyű: az hogy ő liz apja, nem volt rossz, de megint az originre gondolva.
    Valamint még : mivel pete félig bosszú álló lett, teljesen más világ így, például nem tudom hogy lesz bele hozva hogy majd hírharsonás legyen stb
    De jöjjenek a pozitívumok is .
    Főcím zene, hát ez valami atom király volt!
    A harcjelenetek szintén, és azt is tetszett ahogyan Tom alakította spydeyt .
    Itt még nem profi , kis fiatal ügyetlen kölyök póki, kelett már ez is hogy egy profi hero teljesen.
    Nekem spec tetszett a ruha is , bár például a vallató, vagy gyilok mód értelmetlen , de a kis drón vagy a háló módok nagyrésze értelmes dolog
    Vulture is tetszett.
    Összességében nem überelte a Garfield féle pók filmet(sajnos) de nem is rosszabb, minden esetre következő résztől többet várok .

Új hozzászólás Aktív témák