Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz82

    senior tag

    Srácok... időről időre előkerül a hendis téma, és itt többen már írták, hogy ők biz'isten csak azért használnak 79es lapokat, mert hát megunták a topjátékosokat, kipróbálják, hogy mi lesz így, hogy boldogulnak, holott pontosan tudja mindenki, hogy azért vált, mert így reméli (és általában be is következik), hogy majd jobban megy a játék. Viszont amibe esetlegesen nem gondolnak bele, az az, hogy előtte 2 nappal még éppen ő siránkozott naponta 4 posztban, hogy azok a szemét 79es csapatok és mekkora rohadék az olyan aki ilyet használ, na de majd most én is ilyen csapattal leszek... most komolyan? Így Ti jót tudtok játszani egy játékkal? Én megmondom őszintén (és szerintem vagyunk még itt jópáran így), hogy annak ellenére minden alkalommal szívesen játszok a játékkal, minden idegesítő, szar hibája ellenére is és nem, soha nem fogok 79-es trágyalé csapattal nyomulni, azért hogy majd engem tol a játék. Persze mindenki úgy játszik ahogy akar, de ez sajnos úgy általánosságban jellemző az emberekre, hogy mindig mindenből a könnyebben járható, viszont annál sekélyesebb, kihívásmentesebb utat választja. Az életben is épp eleget tapasztalunk ebből a mentalitásból, most komolyan... egy JÁTÉKnál is ezt kell tenni???!!!

    PSN: Morfologus82

Új hozzászólás Aktív témák