Új hozzászólás Aktív témák

  • Bóti

    senior tag

    válasz Bóti #520 üzenetére

    Sziasztok újra! :)

    Arra a posztra válaszoltam, amikor feltettem a kérdést, hogy mit, hogy, merre. Beszereztem a könyvet, elolvastam (tényleg sok a púder az elején :D), nem végig, csak amíg nekem kellett, aztán elkezdtem edzeni kb május legelején. Húzódzkodást végülisbajtókerettel oldottam meg, addig hátradőlök amíg tudok, a lábam annyira előre rakom, hogy még épp ne essek el, és húzom magam.
    Iszonyatosan hatékony ez az edzés. :D
    Sokkal erősebb vagyok, és olyan izmaim jelentek meg, amiről nem is tudtam, hogy vannak.. :D Heti 4x edzek, még csak a második szinten vagyok, 2x15-ös sorozatokkal, de már így is brutális a fejlődés (persze nyilván magamhoz képest). Megjelent a mellizmom, a hasamon kezd kirajzolódni a "six pack".. :DD
    Munkahelyemen azokat a 20 kilós dobozokat, amiket eddig két kézzel vittem, most egy kézzel emelgetem.
    Arányosan növekszik az izomzatom, épp úgy a hátam, a karom, a vállaim, mint a lábam.. Egyedül a fekvőnél vagyok előrébb picit, azokból "normálisat" csinálok.
    Szóval köszönöm mindenkinek, aki segített, és mindenkinek ajánlom, aki elkezdi, és sok siket nekik. :)
    Ui.: Nekem az volt a célom ezzel, amit a könyv ís ír: ha rám néz valaki, azt sugalljam, hogy "meg se próbáld". Persze még most sem vagyok drabális állat, de valahogy a beszólogatások kikoptak.. :D
    Ui2: Bocs a hosszúra sikerült posztért!

Új hozzászólás Aktív témák